LOGO TJ 1932 (1).jpg
Fotbalisti 2018 10a.jpg

TJ Osvětimany - fotbal, účastník KFS Zlínského kraje, IA.třídy

LOGO TJ 1932.jpg
JARO 2011
XVII.kolo 2.4.

TJ OSVĚTIMANY - JISKRA OTROKOVICE
0:1 (0:1)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R. (46´ Blecha A., 81´ Máčal M.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Sklenka D. (46´ Říha D.), Dobeš R.

I.B třída sk. "C"

Zlámanec - Hluk B 5:1 Jirsák, Damborský, Hubáček, Němec, Sadil – Hanák

Osvětimany - J.Otrokovice 0:1 Čonka

FC KORYNA – Šumice 2:2 Jančík, Lysko – Kelíšek, Kunovský

Kudlovice - Jalubí 1:2 Hložný – Gajdorus 2

Sušice - Zlechov 4:2 Kaštánek 2, Skopal T., Jurek – Kowalik 2

Havřice -Strání 0:3 Fruhauf, Kolaja, Popelka

Slavkov - Bojkovice 0:0
17.kolo.bmp.png
Citujeme Otrokovice

Osvětimany - JISKRA 0 : 1 (0 : 1)

Parádní vstup do jarních kol
V úvodním jarním kole zajížděla Jiskra na horkou půdu Osvětiman, které nyní koučuje bývalý trenér Jiskry Jiří Penner.
O to bylo utkání pikantnější a zřejmě i to mohlo za velkou snahu hostů o solidní výsledek.
Ti hned od úvodních minut překvapili svou aktivitou. Vytvořili si během první půle více brankových příležitostí a určitě po zásluze se ujali Čonkou vedení, když zakončoval hezkou kombinační akci. Domácí si vytvořili příležitost jen z prvního rohového kopu, ale naštěstí pro hosty zakončovali jen mimo branku.
Ve druhém poločase už domácí po dvojitém střídání a zřejmě i "bouřce" v šatnách zvýšili snahu o vyrovnání, ale otrokovští neustále hrozili do otevřenější obrany z brejků. Naneštěstí je nedokázali proměnit a tak byl závěr utkání hodně dramatický.
V posledních sekundách domácí neproměnili vyloženou šanci a tak se Jiskra hlavně díky skvělému prvnímu poločasu dočkala tří bodů.
XVIII.kolo 10.4.

ŠUMICE - TJ OSVĚTIMANY
2:3 (1:2)Sestava: Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R.(Blecha J.,Máčal M.), Křemeček R., Brhel M.(Sklenka D.), Trávníček F., Udržal R., Říha D., Dobeš R.

POD TABULKOU JE ODKAZ NA VELMI PĚKNÉ FOTKY ZE ZÁPASUI.B třída sk. "C"

Hluk B – Slavkov 1:2 Miroš – Tománek, Zajíc

Bojkovice – Havřice 0:1 Franc

Strání – Sušice 3:0 Pomajbík 2, Kolaja

Zlechov – Kudlovice 0:1 Blaha

Jalubí – FC KORYNA 2:0 Ulman, Gajdorus

Šumice – Osvětimany 2:3 Žampach, Kunovský – Křemeček R., Dobeš, Karlín

J.Otrokovice – Zlámanec 3:1 Ištvánek, Čonka 2 - Damborský


POD TABULKOU JE ODKAZ NA VELMI PĚKNÉ FOTKY ZE ZÁPASU

Tabulka 18.koloM.bmp.png
Citujeme Šumice

Hodnocení trenéra :
ŠUMICE : OSVĚTIMANY 2 : 3 (1 : 2)
Šidlo – Pilka, Mikulec, Gregor (54.min. Synčák), Tlach – Žampach (75.min. Valášek), Šmíd, Polák , Kandrnál – Kelíšek, Kunovský.
Náhradníci:Valášek,Synčák,Marek,Juřeník M.,Janíček
Po remíze z minulého kola, byl úkol do tohoto utkání porazit Osvětimany a tím potvrdit bod z Koryčan.
Od první minuty jsme se do soupeře pustili naplno, podle taktického plánu jsme chtěli hrát aktivně, a to se dařilo. Hned v druhé minutě Kunovský ideálně přihrál Žampachovi do křídelního prostoru a ten se z rohu šestnáctky trefil za gólmanová záda. 1:0. Na branku Osvětiman se valil útok za útokem, ale naši útočníci trefili pouze tyč, nebo dobře chytajícího gólmana hostů. Bohužel v 16. minutě udeřili hosté. Z přímého kopu s podporou větru míč zapadl do šibenice, bylo srovnáno. 1:1. Po vyrovnávací brance se hra vyrovnala, hrálo se od šestnáctky po šestnáctku. V 31. minutě soupeř opět zahrozil a střelou ze šestnáctky se ujal vedení 2:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s taktikou zvýšit herní aktivitu a vyrovnat stav utkání. V 54. Minutě střídal zraněného Gregora Synčák, který v 61. Minutě ideálně přihrál Kunovskému a ten se nemýlil, bylo srovnáno 2:2. Na soupeře jsme vyvinuli tlak, který měl vést k vítěznému gólu. Bohužel v 72. minutě jsme zbytečně ztratili míč uprostřed hřiště, soupeř tuto hrubku potrestal a střelou k tyči si náš obránce srazil míč do branky. 2:3. Závěrečný desetiminutový tlak byl neplodný, takže závěrečný účet zůstal 2:3.
Přestože jsme prohráli, tak hráčům za bojovnost a nasazení patří pochvala.
XIX.kolo 16.4.

TJ OSVĚTIMANY - SK JALUBÍ
1:0 (1:0)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R., Křemeček R., Brhel M.(75´Máčal M.), Trávníček F., Udržal R., Sklenka D. (68´ Blecha J.), Dobeš R.

Branka: Křemeček R.


I.B třída sk. "C"
J.Otrokovice – Hluk B 2:2 Čonka, Spurný M. – Horák T. a Zd.
Zlámanec – Šumice 6:2 Damborský 3, Řezníček 2, Šurmánek – Kandrnál, Kunovský
Osvětimany – Jalubí 1:0 Křemeček R.
FC KORYNA – Zlechov 1:6 Machala – Kremr 3, Zajíc, Kowalik, Dvořák
Kudlovice – Strání 1:1 Kraváček - Kolaja
Sušice – Bojkovice 0:2 Varga, Haviar
Havřice – Slavkov 3:1 Uherek, Ulčík, Rachůnek T. - Zimčík
Tabulka 19 kolo.bmp.png
Citujeme Jalubí

Osvětimany - Jalubí 1 : 0 (1:0)
Bez pracovně zaneprázdněného Keglera a dlouhodobě zraněných Bobčíka a Zicha se jalubští vydali na půdu jednoho z nejkvalitnějších mužstev 1.B třídy sk.C – Osvětimany. Strašák z minulé ,,desítky“ na půdě tohoto soupeře varoval jalubské zřejmě dostatečně, protože jak taktika, tak úvodní minuty nabídly přesně obraz, který se sice dal očekávat, každopádně se mu šlo účinně bránit. Domácí měli sice míč častěji na svých kopačkách, měli i územní převahu, ale vzorně pokyny plnící mužstvo zdárně odolávalo tomuto tlaku. Svým výkonem vyčníval zejména brankář Mlčák, který suveréně stahoval nebezpečné centry a vyznamenal se zejména po dělovce Udržala, kterou s námahou krásným zákrokem vyškrábl a průniku Křemečka R., jehož sólo rovněž zneškodnil. Hosté se do šancí dostávali spíše sporadicky, přesto některé centry byly hodně ošemetné a znervózněly domácí. Přesto to byli ale domácí, kteří se zaslouženě ujali vedení, pravda, po gólu hodně ,,slepeném“. Dlouhý aut propadl po několika tečích až ke Křemečkovi R., který míč dorazil do sítě – 1:0.
O poločase vystřídal zraněného Zapletala Hruška a hosté šli do druhé půle s cílem stále hrát svou hru, poctivě bránit a pokud by se naskytla šance soupeře potrestat. Vše se dařilo, domácí byli téměř bezzubí, několik standartních situací vyřešil Mlčák, a naopak hosté čím dál častěji hrozili z brejků, rohů a vysokých nákopů. Ke konci utkání už hosté hráli vabank a mnoho nescházelo, aby Gajdorus, jež přeskočil chybujícího golmana, usměrnil míč do sítě, ten však skončil vedle, a tak přece jen zaslouženě vyhráli o gól lepší Osvětimany. Hosté si však zaslouží uznání, svou taktickou hrou a bojovností mile překvapili a zaskočili domácí, kteří zřejmě čekali další kolonádu, naopak se domácí "All stars" strachovali do poslední minuty. Hlavně však jalubští dokázali sami sobě, že s bojovností a 100 procentním přístupem můžou hrát s kýmkoliv.

Branky: Křemeček R.
XX.kolo 24.4.

ZLECHOV - TJ OSVĚTIMANY
2:0 (1:0)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R.(75´Máčal M.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Blecha J., Dobeš R.

I.B třída sk. "C"
Hluk B – Havřice 0:2 Franc, Těthal
Slavkov – Sušice 4:1 Šimek 2, Zimčík, Tománek - Kopal
Bojkovice – Kudlovice 4:1 Valtr, Čačko, Floreš, Varga – Hruška
Strání - FC KORYNA 4:1 Frühauf, vlastní, Kolaja, Pomajbík – Věžník M.
Zlechov – Osvětimany 2:0 Kremr, Kowalík
Jalubí – Zlámanec 2:0 Gajdorus T. 2
Šumice – J. Otrokovice 0:1 Martinec
Tabulka M 20.kolo.jpg
XXI.kolo 30.4.

TJ OSVĚTIMANY - FC STRÁNÍ
0:2 (0:1)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R. (65´ Máčal M.), Křemeček R., Brhel M., Udržal R., Sklenka D., Říha D., Dobeš R.


I.B třída sk. "C"

Šumice – Hluk B 3:3 Kunovský 2. Novák – Tinka, Žadlík, Horák
J.Otrokovice – Jalubí 2:1 Martinec, Janeba - Gajdorus
Zálmanec – Zlechov 2:1 Damborský 2 - Kremr
Osvětimany – Strání 0:2 Vintr, Popelka S.
FC KORYNA – Bojkovice 4:0 Lysko, S.Koval, Jančík, M.Věžník
Kudlovice – Slavkov 1:0 Suchoň
Sušice – Havřice 1:0 Hejda M.

Citujeme Strání.

Trenér Šebesta o zápase:

Na zápas v Osvětimanech jsme se hodně těšili, protože tento hodně kvalitní soupeř nám měl ukázat, na jaké mety můžeme pomýšlet. Od úvodu jsme byli fotbalovější a z mírného tlaku jsme vydolovali naši první branku, kdy se krásně přímo od rohového praporku trefil Pavel Vintr. Vedení nás trochu ukolébalo az toho pak pramenilo několik příležitostí soupeře. V bráně ale máme v parádní fazoně chytajícího Tondu, tak jsme všechny Osvětimanské ataky přežily bez inkasované branky. Musím říct, že s devadesáti procent hrozilo nebezpečí od soupeře jen ze standartek, bohužel při metru který sudí nastavil, jich soupeř zahrával opravdu velmi mnoho. My jsme ale neustále hrozili rychlým přechodem do útoku a po jedné takové akci ve 2.poločase stoper Osvětiman zahrál ve vápně rukou, takže následovala penalta. V této situaci se obvykle Staňa Popelka nemýlí, což také hned potvrdil. V utkání jsme my i soupeř několikrát trefili brankovou konstrukci, k vidění bylo také několik krásných akcí, korunovaných parádními zákroky golmanů, takže všichni fanoušci si přišly na své. Kaňkou na utkání tak zůstává jen zranění Romana Mimochodka, kterého bohužel, po ostrém zákroku jednoho z domácích fotbalistů, čeká několika týdenní pauza.


Tabulka M 21.kolo.jpg
XXII.kolo 8.5.

BOJKOVICE - TJ OSVĚTIMANY
1:2 (0:1)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Karlín R.(72´Vávra A.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Blecha J.(80´Máčal M.), Dobeš R., Sklenka D.

Branky: Dobeš R., Brhel M.


I.B třída sk. "C"
Hluk B – Sušice 2:0 Jurásek, Zalubil Martin
Havřice – Kudlovice 0:1 Suchoň
Slavkov – FC KORYNA 4:2 Tománek 2, Polášek, Zajíc – Věžník, Jančík
Bojkovice – Osvětimany 1:2 branky: 86. Spáčil - 35. Dobeš, 68. Brhel
Strání – Zlámanec 3:3 Pomajbík 2, Vojtek – Novák, Holoubek, Řezníček
Zlechov – J.Otrokovice 0:0
Jalubí – Šumice 1:1 Hruška - Šmíd

Citujeme Bojkovice:

Naše Viktorka začala aktivně, přes dobře bránícího soupeře jsme se však do šancí prosazovali jen velmi těžko. Jediné dva světlejší okamžiky první půle jsme bohužel nevyužili. Nejprve Vargu vychytal Brázdil, Hladík pak hlavou mířil těsně vedle. Hosté trpělivě čekali na naše chyby a ty přišly. Nejdříve deset minut před přestávkou potrestal minelu jednoho z obránců Dobeš, ve druhé půli pak vystihl nepřesnou malou domů Brhel a Osvětimany vedly o dvě branky. V závěrečné dvacetiminutovce jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale náš tlak byl křečovitý, útočným akcím chyběla myšlenka. V 86. minutě se sice podařilo Spáčilovou trefou zápas zdramatizovat, víc nám už však zkušeně hrající hosté nedovolili.
Tabulka M 22.kolo.jpg
XXIII.kolo 14.5.

TJ OSVĚTIMANY - SLAVKOV
2:0 (0:0)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Karlín R., Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Udržal R., Blecha J.(46´Říha D.), Dobeš R.(87´Vávra A.), Sklenka D.(79´Máčal M.)

Branky: Křemeček R., Vávra A.

Jalubí - Hluk B 1:1
Šumice - Zlechov 0:2
J.Otrokovice - Strání 4:0
Zlámanec - Bojkovice 2:0
Osvětimany - Slavkov 2:0
KORYNA - Havřice 4:1
Kudlovice - Sušice 2:0
Tabulka M 23.kolo.bmp.png
XXIV.kolo 22.5.

HAVŘICE - TJ OSVĚTIMANY
3:2 (2:1)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Karlín R., Křemeček R., Drobil Z., Trávníček F., Udržal R., Blecha J.(ČK)(80´Máčal M.), Dobeš R.(90´Vávra A.), Sklenka D.(ČK)

Branky: Dobeš R., Udržal R.

I.B třída sk. "C"
Hluk B – Kudlovice 1:1 Straka - Urbanec
Sušice – FC KORYNA 2:1 Skopal L., Kaštánek A. – Lysko
Havřice – Osvětimany 3:2 Franc, Těthal, Rachunek T. – Dobeš, Udržal
Slavkov – Zlámanec 2:1 Stojaspal, Polášek - Sadil
Bojkovice – J. Otrokovice 0:0
Strání – Šumice 2:1 1:0 Pomajbík 2 – Kelíšek
Zlechov – Jalubí 1:0 Kowalik
Tabulka M 24.kolo.jpg
XXV.kolo 28.5. 16.30

TJ OSVĚTIMANY - SUŠICE 6:3 (1:1)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Karlín R.(83´Peprník S.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Drobil Z., Říha D., Dobeš R., Máčal M.(70´ Kolaja M.)

Branky: Křemeček R. 2x, Dobeš R 2x, Drobil Z., vlastní


I.B třída sk. "C"

Zlechov – Hluk B 5:0 Kremr 2, Kowalik 2, Šebák
Jalubí – Strání 2:1 Horák Z. , Janeček - Pomajbík
Šumice – Bojkovice 1:1 Kunovský - Hladík
J. Otrokovice – Slavkov 3:1 Martinec, Horsák, Ištvánek - Omelka
Zlámanec – Havřice 2:0 Damborský, Němec
Osvětimany – Sušice 6:3 Křemeček R.2, Dobeš 2, Drobil, vlastní – Šur 2, Skopal
FC KORYNA – Kudlovice 2:1 Marek, Lysko - Maňásek
Tabulka M 25.kolo.jpg
XXVI.kolo 4.6. 16.30

KUDLOVICE - TJ OSVĚTIMANY 2:1 (1:1)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Máčal M.(75´ Peprník S.), Křemeček R., Brhel M., Trávníček F.(63´Kolaja M.), Udržal R., Sklenka D. Vávra A., Dobeš R.

Branka: Brhel M.

Hluk B - FC KORYNA 3:2
Sušice - Zlámanec 6:4
Havřice - J.Otrokovice 2:0
Bojkovice - Jalubí 4:0
Strání - Zlechov 2:2
Kudlovice - Osvětimany 2:1
Slavkov - Šumice 3:1
Tabulka M 24a.kolo.jpg
XV.kolo 11.6.

TJ OSVĚTIMANY - HLUK B
3:0 (1:0)Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Drobil Z., Karlín R.,(80´ Kolaja M.) Křemeček R., Brhel M.(75´ Vávra A.), Udržal R.(62´ Sklenka D.), Trávníček F., Říha D., Dobeš R.

Branky: Brhel M., Udržal R., Dobeš R.

Kudlovice - J.Otrokovice 0:4
Sušice - Šumice 1:4
Havřice - Jalubí 4:0
Bojkovice - Strání 2:1
Osvětimany - Hluk B 3:0
Slavkov - Zlechov 3:2

Tabulka M 15.kolo.jpg
XVI.kolo - 19.6. 16.30

ZLÁMANEC - TJ OSVĚTIMANY 1:4 (0:2)
Branky: Dobeš R.3x, Sklenka D.

I.B třída sk. "C"
Hluk B – Bojkovice 2:3 Miroš, Dohnal – Varga 2, Hladík
Strání – Slavkov 3:1 Frühauf, vlastní, S.Popelka - Zajíc
Zlechov – Havřice 6:1 Kremr 4, Kowalík, Vaněk T. - Franc
Jalubí – Sušice 0:0
Šumice – Kudlovice 2:1 Synčák, Kunovský - Urbanec
J.Otrokovice – FC KORYNA 1:1 Martinec - Mušálek
Zlámanec – Osvětimany 1:4 Šurmánek – Dobeš 3, Sklenka
Tabulka konečná M.png


Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body P+ P -
1 Kvasice 13 11 0 2 46:8 34 0 1
2 Osvětimany 13 8 1 4 38:20 25 1 0
3 Dolní Němčí 13 8 0 5 31:21 24 1 1
4 Bojkovice 13 8 0 5 30:32 24 1 1
5 Nivnice 13 8 0 5 27:22 23 1 0
6 Napajedla 13 9 0 4 22:19 23 4 0
7 Nedachlebice 13 6 0 7 32:25 20 0 2
8 V. Otrokovice B 13 5 0 8 24:32 17 1 3
9 Buchlovice 13 5 0 8 19:25 16 0 1
10 Ořechov 13 5 0 8 19:40 15 1 1
11 Kunovice 13 5 0 8 27:31 14 2 1
12 Koryčany 13 4 1 8 18:23 14 0 1
13 Žalkovice 13 5 0 8 18:24 14 2 1
14 Újezdec 13 3 0 10 19:48 9 1 1


Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prakšice 9 9 0 0  68:6 27
2 Topolná 9 6 1 2  39:17 19
3 Nivnice 9 6 0 3  39:19 18
4 Šumice 9 5 1 3  41:22 16
5 Osvětimany 9 4 1 4  25:25 13
6 Bánov 9 3 1 5  22:46 10
7 Velehrad 9 2 3 4  24:30 9
8 O. N. Ves 9 2 1 6  9:31 7
9 Mařatice 9 2 1 6  16:47 7
10 Mistřice 9 1 1 7  8:48 4
Salay Jakub 9
Pantić Alexa 6
Klimeš Lukáš 6
Salay Jakub 9
Šmatelka Pavel 5
Perůtka Jiří 5
Žandovský Marek 2
Skřivan Adam 2
Zýbal Ondřej 1
Ohnutek Lukáš 1
Vlastní Ořechov 1

Žáci

Vašek Jakub 9
Pelikán Tadeáš 5
Marek Tomáš 4
Blahynka Sebastián 2
Kolaja Štěpán 1
Dudák Ondřej 1


Tipuj umístění našich fotbalistů v sezóně 2017-2018

1 až 3 (20 | 77%)
4 až 10 (1 | 4%)
11 až 14 (5 | 19%)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
INFO FOTBAL č.2  741.76kB
INFO FOTBAL č.5  616.78kB
VZOR PŘIHLÁŠKY ZA ČLENA FAČR  90.05kB
vzor pro vyplnění přihlášky FAČR pro hráče a funkcionáře
PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA FAČR  688.18kB
pro hráče, funkcionáře a členy OS (TJ Osvětimany)
PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA FAČR  684.62kB
přihláška za člena FAČR - fanoušci, členové atd.
TJ Osvětimany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one