LOGO TJ 1932 (1).jpg
fotbalisti TJ 2018.jpg

TJ Osvětimany - fotbal, účastník KFS Zlínského kraje, IA.třídy

LOGO TJ 1932.jpg
I.kolo

FC KORYNA : TJ OSVĚTIMANY 3:0 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Blecha J., Březina K., Křemeček L., Drobil Z., Udržal R., Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R.
Střídali: Karlín R., Blecha A., Strýček L.



I.B třída sk. "C" - muži

Strání – Hluk B 4:1 Vojtek, Fruhauf, Pomajbík, Popelka S. - Žajdlík
Bojkovice – Zlechov 2:0 Spáčil, Valter
Slavkov – Jalubí 1:3 Polášek – Gajdorus, Hanáček, Najbrt
Havřice – Šumice 2:1 Franc, Masařík - Zajíc
Sušice – J. Otrokovice 1:0 Kaštánek
Kudlovice – Zlámanec 0:2 Damborský, Mimránek
FC KORYNA – Osvětimany 3:0 Lysko 3

Na videu můžete vidět dvě sporné situace v Koryčanech.
Foto 1

Foto 1

Foto 2

Foto 2

Penalta

Penalta

08082010063.jpg
08082010065.jpg
08082010064.jpg
hlavička

hlavička

Drobil 2.jpg
Drobil 3.jpg
Drobil 4.jpg
Drobil 5.jpg
Tabulka I.kolo

Tabulka I.kolo

II.kolo

TJ HLUK "B" - TJ OSVĚTIMANY 2:4 (1:3)




Sestava:: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J.
Střídali: Trefilík Z.

I.B třída sk. "C" - muži


Hluk B – Osvětimany 2:4 Minařík, M. Zalubil – Křemeček R., Brhel, Dobeš 2
Zlámanec – FC KORYNA 4:1 Šuta 3, Řezníček – vlastní
J. Otrokovice – Kudlovice 7:1 Čonka 4., Martinec, Spurný, D., Zimčík – nehl.
Šumice – Sušice 2:1 Kunovský 2 - Šlechta
Jalubí – Havřice 2:1 Bičánek, Hanáček - Masařík
Zlechov – Slavkov 1:0 Zajíc
Strání – Bojkovice 4:1 Mimochodek, Fruhauf, Vojtek, Pomajbík - Ondrejík

Tabulka II.kolo

Tabulka II.kolo

III.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ ZLÁMANEC 4:2 (1:1)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Trávníček F., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J.
Střídali: Blecha J., Trefilík Z., Struha R.


I.B třída sk. "C" - muži

Bojkovice – Hluk B 4:0 Varga 2, Spáčil, Salvet
Slavkov – Strání 1:1 Zimčík - Pomajbík
Havřice – Zlechov 4:1 Franc 3, Krajza - Slavík
Sušice – Jalubí 2:1 Skopal, Hejda - Gajdorus
Kudlovice – Šumice 3:2 Bohun, Suchoň, vlastní – Zajíc, Tlach
FC Koryna – J.Otrokovice 1:3 Lupínek – Čonka 2, Janeba
Osvětimany – Zlámanec 4:2 Brhel, Křemeček L. 2, Drobil – Damborský, Řezníček
Tabulka III.kolo.jpg
IV.kolo

TJ JISKRA OTROKOVICE - TJ OSVĚTIMANY 1:0 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J., Blecha A.
Střídali: Červenka O., Trefilík Z.

I.B třída sk. "C"


Hluk B -Zlámanec 1:3 Horák T. – Hubáček, Jirsák, Damborský
J.Otrokovice -Osvětimany 1:0 Štěpaník
Šumice -FC KORYNA 6:1 Pilka, Zajíc 2, Konovský 2, Gregor – Věžník M.
Jalubí -Kudlovice 2:1 Ulman, Dujka – Bohun
Zlechov -Sušice 2:1 Slavík, Zajíc – Jankůj
Havřice – Strání 0:0
Bojkovice –Slavkov 0:1 Šimek
Tabulka IV.kolo.jpg
V.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ ŠUMICE 4:0 (3:0)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z, Křemeček R., Brhel M., Říha D., Dobeš R., Karlín R., Zapletal J., Udržal R.
Střídali: Janča D., Struha R., Peprník S.

I.B třída sk. "C"
Slavkov – Hluk B 4:2 Kostelník 2,Polášek, Zajíc – Horák 2
Havřice – Bojkovice 5:1 Franc 2, Hráček, Ulčík, Šmotek - Čačko
Sušice – Strání 2:2 Kaštánek, Skopal T. – Motola, Pomajbík
Kudlovice – Zlechov 1:0 Maňásek
KORYNA – Jalubí 1:0 Marek
Osvětimany – Šumice 4:0 Dobeš 3, Březina
Zlámanec – J. Otrokovice 2:1 Němec, Řezníček – Spurný D.
Tabulka V.kolo.jpg
VI.kolo

TJ JALUBÍ - TJ OSVĚTIMANY 0:2 (0:1)



Sestava: Brázdil V., Březina K., Křemeček L., Drobil Z., Udržal R., Křemeček R., Brhel M., Dobeš R., Zapletal J., Blecha A., Karlín R.
Střídali: Říha D., Trávníček F., Blecha J,


I.B třída – skupina C
Hluk B – J.Otrokovice 2:0 Tinka, Martin Zalubil
Šumice – Zlámanec 2:1 Zajíc, Marek – Damborský
Jalubí – Osvětimany 0:2 Březina, vlastní (dle hlášení domácích)
Zlechov – FC KORYNA 1:3 Zajíc – Posolda 2, Koval
Strání – Kudlovice 5:0 Vojtek 3, Popelka S., Pomajbík
Bojkovice – Sušice 4:0 Spáčil, Salvet, Čačko, Balon
Slavkov – Havřice 3:2 Polášek 2, Kostelník – Franc, Bachůrek
Tabulka VI.kolo.jpg
VII.kolo

TJ OSVĚTIMANY - SK Zlechov 2:1 (0:1)



Sestava: Brázdil V., Blecha J, Březina K., Křemeček L., Drobil Z., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Blecha A., Karlín R.,Trávníček F.
Střídali: Říha D., Vávra A.



I.B třída – skupina C
Havřice – Hluk B 3:2 Masařík M., Horňák, Bachůrek – Bochánek, Soviš
Sušice – Slavkov 1:2 Šur – Kostelník 2
Kudlovice – Bojkovice 0:2 Balon 2
FC KORYNA – Strání 2:1 Z.Lysko 2 - Pomajbík
Osvětimany – Zlechov 2:1 Křemeček Lub. 2 - Kremr
Zlámanec – Jalubí 1:0 Sadil
J.Otrokovice – Šumice 2:1 Zvonek, Ištvánek - Kunovský
Tabulka VII.kolo.jpg
VIII.kolo

FC STRÁNÍ - TJ OSVĚTIMANY 2:2 (2:1)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Karlín R.,Trávníček F., Říha D.
Střídali: Blecha J., Vávra A.
Branky: Říha D., Brhel M.

I.B třída sk. "C" - muži
Hluk B – Šumice 3:1 Jurásek, Horák, Matyáš – Synčák
Jalubí – J. Otrokovice 0:1 vlastní
Zlechov – Zlámanec 1:2 Ondrůšek – Mimránek, Šuta
Strání – Osvětimany 2:2 Popelka S., Pomajbík – Říha, Brhel
Bojkovice – FC KORYNA 3:2 Ondrejík, Balon, Valter – Marek, Lysko
Slavkov – Kudlovice 2:1 Polášek, Zajíc - Bohun
Havřice – Sušice 4:2 Masařík M. 2, Franc, Masařík P. – Kaštánek 2

Tabulka VIII.kolo.jpg
IX.kolo

TJ OSVĚTIMANY - SK S.V. BOJKOVICE 0:3 (0:1)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Možíš L.
Střídali: Blecha J., Vávra A.

I.B třída sk. "C" - muži
Sušice – Hluk B 5:3 Kaštánek, Skopal T. a L., Švejčara, Jankůj – Hanák, Chytil, Gál
Kudlovice – Havřice 1:0 Blaha
FC KORYNA – Slavkov 1:4 P.Posolda – Zajíc 2, Stojaspal, Chovanec
Osvětimany – Bojkovice 0:3 Čačko, Balon, Varga
Zlámanec – Strání 1:1 Damborský – Pomajbík
J.Otrokovice – Zlechov 4:0 Horsák 2, Ištvánek, Čonka
Šumice – Jalubí 0:0
Tabulka IX.kolo.jpg
X.kolo

TJ SLAVKOV - TJ OSVĚTIMANY 3:0 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Možíš L.
Střídali: Vávra A.

I.B třída sk. "C" - muži
Hluk B – Jalubí 4:1 Horák T. 2, Jurásek 2 - Gajdorus
Zlechov – Šumice 2:1 Zajíc 2 - Kelíšek
Strání – J. Otrokovice 4:1 Vojtek, Pomajbík 3 – Štěpaník
Bojkovice – Zlámanec 3:0 Varga 2, Čačko
Slavkov – Osvětimany 3:0 Stojaspal, Zajíc 2
Havřice – FC KORYNA 3:2 Masařík M. 3 – Lysko Z., Věžník M.
Sušice – Kudlovice 1:0 Švejčara
Tabulka X.kolo.jpg
XI.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ TATRAN HAVŘICE 4:0 (2:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Karlín R.
Střídali: Blecha J., Vávra A., Možíš L.

Branky: Křemeček R., Brhel M. 2x, Dobeš R.

I.B třída sk. "C" - muži

Kudlovice – Hluk B 1:1 Blaha - Jurásek
FC KORYNA – Sušice 4:1 Z. Lysko 2, Posolda 2 - Vyorálek
Osvětimany – Havřice 4:0 Brhel 2, Křemeček R., Dobeš
Zlámanec – Slavkov 3:1 Sadil, Šuta, Hubáček - Šimek
J.Otrokovice – Bojkovice 0:0
Šumice – Strání 0:3 Pomajbík 2, Motola
Jalubí – Zlechov 0:5 Slavík, Zajíc 2, Kremr, Kedra

Tabulka XI.kolo.jpg
XII.kolo

TJ SUŠICE - TJ OSVĚTIMANY 1:1 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Březina K., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Karlín R.
Střídali: Možíš L., Říha D., Blecha J.

I.B třída sk. "C" - muži

Hluk B – Zlechov 3:0 Soviš, Horák T., Klabačka
Strání – Jalubí 3:1 Pomajbík, Fruhauf, Vojtek – Najbrt P.
Bojkovice – Šumice 5:0 Čačko 3, Balon, vlastní
Slavkov – J. Otrokovice 0:0
Havřice – Zlámanec 3:3 Masařík M., Franc, Ulčík – Štefka, Šurmánek, Damborský
Sušice – Osvětimany 1:1 Hejda – Trávníček
Kudlovice - FC KORYNA 2:1 Blaha, Bohun – Hála
Tabulka XII.kolo.jpg
XIII.kolo

TJ OSVĚTIMANY - TJ SOKOL KUDLOVICE 3:2 (1:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Možíš L., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha A.,Trávníček F., Karlín R.
Střídali: Březina K., Říha D., Janča D.

Branky: Křemeček L., 2x Dobeš R.


FC KORYNA – Hluk B 3:0 Lysko Z. 2, Hála
Osvětimany – Kudlovice 3:2 Dobeš 2, Křemeček L. – Kraváček, Suchoň
Zlámanec – Sušice 5:0 Hubáček 2, Šurmánek, Novák, Štefka
J. Otrokovice – Havřice 2:1 Šmedek, Čonka – Masařek M.
Šumice – Slavkov 3:2 Kunovský, Valášek 2 – Chovanec, Polášek
Jalubí – Bojkovice 1:3 Gajdorus T. – Varga, vlastní 2
Zlechov – Strání 2:0 T. Vaněk, Kremr
Tabulka XIII.kolo.jpg
XIV.kolo

TJ OSVĚTIMANY - FC KORYNA KORYČANY 5:0 (2:0)



Sestava: Brázdil V., Zapletal J., Křemeček L., Udržal R., Křemeček R., Dobeš R., Brhel M., Blecha J.,Trávníček F., Karlín R., Březina K.

Střídali: Možíš L., Blecha J., Vávra A.

Branky: Brhel, Karlin, Dobeš 2, Blecha J.,

I.B třída sk. "C" - muži
Hluk B – Strání 2:4 Soviš, Jurásek - Popelka 2, Frühauf, Pomajbík
Zlechov – Bojkovice 1:2 Kremr – Varga 2
Jalubí – Slavkov 2:0 Najbrt P. 2
Šumice – Havřice 1:0 Kunovský
J.Otrokovice – Sušice 6:0 Janeba 2, Horsák, Martinec, Čonka, Šnajdr Vl.
Zlámanec – Kudlovice 2:2 Jirsák, Hubáček – Hložný 2
Osvětimany – FC KORYNA 5:0 Brhel, Karlin, Dobeš 2, Blecha J.,


V Koryčanech napsali:

Muži : Osvětimany - FC KORYNA 5 : 0
Sestava : K.Koval - Vybíral, J.Věžník, Kvita ( 20. Buš ), Marek, Samsonek, T.Posolda, M.Věžník, P.Posolda, Lupínek, Z.Lysko

Z horké půdy v Osvětimanech jsme se z předehrávaného 1. jarního kola vrátili bez bodu a s pořádným výpraskem 5 :0. K utkání jsme odjížděli bez 4 hráčů základní sestavy ( Hála, Petroš, Jančík, S.Koval) a tak bylo jasné že můžeme jen překvapit. Když se nám po čtvrthodině podařilo vymanit z úvodního tlaku domácích, přišla první rána - pro zranění musel odstoupit Kvita.

Muži po podzimu 2010.jpg


Muži
Ne 12.8. 10:15
KVASICE

OSVĚTIMANY


Žáci

OSVĚTIMANY


 
1. Kvasice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Osvětimany 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Žalkovice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Napajedla 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Koryčany 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Dolní Němčí 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Nedachlebice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. V. Otrokovice B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Bojkovice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Ořechov 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Buchlovice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Nivnice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Kunovice 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Újezdec 0 0 0 0 0 0 : 0 0


Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Nivnice 20 16 2 2  115:26 50
2 Prakšice 20 16 1 3  98:18 49
3 Bánov 20 13 1 6  86:48 40
4 O. N. Ves 20 13 0 7  98:34 39
5 Topolná 20 11 1 8  81:64 34
6 Šumice 20 10 2 8  98:63 32
7 Újezdec 20 9 2 9  56:52 29
8 Osvětimany 20 6 3 11  45:86 21
9 Velehrad 20 5 0 15  65:114 15
10 Mistřice 20 5 0 15  37:123 15
11 Bílovice 20 0 0 20  8:159 0
Zýbal Ondřej 32
Salay Jakub 19
Šmatelka Pavel 11
Otáhal Matěj 7
Křemeček René 5
Skřivan Adam 5
Žandovský Marek 2
Chaloupka Petr 1
Švrček Marián 1
Brhel Michal 1
Garčic Michal 1



 


Tipuj umístění našich fotbalistů v sezóně 2017-2018

1 až 3 (17 | 77%)
4 až 10 (1 | 5%)
11 až 14 (4 | 18%)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
INFO FOTBAL č.2  741.76kB
INFO FOTBAL č.5  616.78kB
VZOR PŘIHLÁŠKY ZA ČLENA FAČR  90.05kB
vzor pro vyplnění přihlášky FAČR pro hráče a funkcionáře
PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA FAČR  688.18kB
pro hráče, funkcionáře a členy OS (TJ Osvětimany)
PŘIHLÁŠKA ZA ČLENA FAČR  684.62kB
přihláška za člena FAČR - fanoušci, členové atd.
TJ Osvětimany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one